Захоплюючий світ професій

Не секрет, що багато з дітей хочуть швидше вирости, щоб як і дорослі, ходити на роботу та заробляти гроші. Адміністрація Путрівського НВК надала можливість учням початкових класів на декілька годин відчути себе дорослими, організувавши поїздку до дитячого міста професій KidsWill.

KidsWill - це місто, в якому діти живуть життям дорослих: засвоюють професії, влаштовуються на роботу, отримують зарплату, відкривають рахунок у банку, обирають мера. Учні мали змогу бути продавцями у магазині взуття та одягу «Інтертоп», технологами на заводах з виробництва соків та йогуртів, розшукувати грабіжників, як справжні поліцейські, виготовляти та ласувати смаколиками на шоколадній фабриці та піцерії, працювали у лікарні та на будівельному майданчику, були ведучими та гостями на радіостанції та телестудії. А скільки захоплюючих вражень викликало перебування у туристичному поході та долання полоси перешкод!

По завершенню дітки подивились яскраву авторську виставу-мюзикл “Дива там, де ти".

Думаємо, що такі поїздки розширюватимуть кругозір учнів, збагачуватимуть уявленнями про світ професій і вони зможуть чітко визначитися із тим, ким їм стати у дорослому житті.