Чарівне свято Миколая

Мабуть, ні одне свято так не чекають дітки, як День святого Миколая.

Те відчуття казки, світла, добра, радості, які несуть ці свята, сьогодні на великій сцені Путрівського НВК дарували учні 4-х класів, разом зі своїми класними керівниками Маслиган Оксаною Олегівною та Капустянчик Вікторією Євгенівною.

Сьогодні, напередодні чудового свята Миколая, до учнів молодших класів завітали казкові герої, янголятка, зірочки і сам святий Микола.

Під гучні оплески виступив "смарагдовий" голос Путрівського НВК Герман Кисіль з піснею "Світом Миколай мандрує", заграли ніжними дзвіночками дитячі голоси під час виконання пісень "Хто, хто Миколая любить" і "Величальна Миколаю".

Особливо вразили дітлахів бешкетники чортики, які грали дуже переконливо, обдарували гостей радісним сміхом і гарним новорічним настроєм. І як вони не старались, як не грозились, але неслухняних учнів в залі не знайшли.

По завершенню концерту з напутніми словами та привітанням виступив настоятель місцевої православної церкви о.Ростислав.

Завдяки талановитому виконанню ролей, цікавому сценарію, продуманому музичному та відео- супроводу, яскравим костюмам учням 4-а і 4-б класів вдалося створити справжнє свято, подарувати море емоцій і пречудовий піднесений настрій на весь день.

Таким яскравим, веселим виступом привітали четвертокласники молодших колег по навчанню і звісно своїх батьків.

І ми Вас щиро вітаємо з наступаючим святом Миколая, зичимо міцного здоров'я, достатку, добра та любові в серцях, гармонії в усьому, що оточує, і мирного неба над головою.