Виставка

Виставка.

Вчора в нашому закладі відбулася виставка робіт на тему «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ». Усі були просто в захваті від побаченого. В номінації стилізована ялинка учні з допомогою батьків проявили неабияку фантазію і показали, що ялинка, зроблена зі штучних матеріалів своїми руками, може достойно замінити живу лісову красуню.

Учні першого Б виготовили ялиночку з долоньок. Приємно те, що вони робили її разом, усім класом. Молодці дітки, дуже гарно.

1-а, 2-а , 3-а , 4-бта 5-б виставили незвичайної краси ялинки від маленької до великої. Тут були представлені ялиночки з кави, дощику, з паперу, картону, паличок, гудзичків…  Особисто мене вразила велика різнокольорова ялиночка зроблена з назвою «Путрівський НВК», але обрати серед такої краси найкращу- неймовірно важко. Усім велика подяка!!! Окрім ялинок, учні представили велику кількість новорічних композицій, зроблених власноруч. Прикрасою виставки стали різноманітні сніговички, пінгвінчики і навіть півник, який є символом наступаючого року. Чудово попрацювали 2-б,2-в, 3-б, 4-а, 7-б, 7-а, 6-а та 6-б, 8 клас. Молодці діти! Особливо хочеться відмітити композицію 1-в. Вся композиція була зроблена в одному стилі. Тут і вертеп, і рамки з прикрасами, виготовленими власноруч, просто не відірвати очей.

Виставка видалась на славу. Велика подяка усім учням та батькам, які не стояли осторонь нашого шкільного заходу. Дякуємо за Вашу працю та креативність. Свято наближається!!!