Тиждень української писемності та мови

З 7 по 11 листопада 2016 року у Путрівському НВК проходив Тиждень української писемності і мови.
Урочистою лінійкою розпочався Тиждень української писемності та мови. Було проведено ряд тематичних заходів, спрямованих на виховання майбутнього покоління в дусі патріотизму, пошани до своєї історії, культури, а також виховання поваги до державної мови.
Школярі стали учасниками змістовних, різнопланових за формами заходів.
Учні 5-9 класів змагалися у таких конкурсах:
- «Кращий плакат на захист рідної мови»;
- «Кращий учнівський твір».
9 листопада всі бажаючі учні і вчителі брали участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.
10 листопада у Путрівському НВК проходив І етап XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
11 листопада відбувся Мовознавчий турнір знавців української мови. За перемогу змагалися збірні команди учнів 5-9 класів: «Інтелектуали», «Мова солов’їна» та «Діти України». Після напруженої боротьби перемогу виборола команда «Інтелектуали». Вітаємо переможців!

Завершився Тиждень п’ятницею, тематикою якої був «Український традиційний костюм». Класи школи рясніли різнокольоровими вишиванками і віночками. Дівчата були гарненькими україночками, а хлопці – справжніми козаками. Цього дня школа занурилася в атмосферу української духовності та розмаїття барв народних традицій. Провідною ідеєю Тижня є повчальність, яка надає нащадкам історичний досвід, виховання національної самосвідомості, патріотичних почуттів, бажання примножувати родинні традиції, розуміння своєї причетності до подій, які відбувались і відбуваються в Україні.