Тиждень безпеки

Побутові небезпеки, різноманітні стихійні лиха, надзвичайні ситуації з кожним роком все частіше підстерігають людину. Саме тому кожен з нас повинен знати, як вести себе у подібних ситуаціях.
У четвер, 10 листопада у Путрівському НВК в рамках проведення тижня безпеки та єдиного дня цивільного захисту пройшли навчання.
Була створена ситуація пожежної небезпеки, під час якої вчителі з учнями відпрацювали безпечні способи евакуації з приміщень. Для ліквідації уявної пожежі був задіяний караул у кількості п'яти осіб та пожежний автомобіль ЗІЛ-130 63Б Державної пожежно-рятувальної частини смт. Калинівка.
За тренувальними заняттями ретельно стежили: начальник РПРЗ ГУДСНС управління Київської області підполковник служби цивільного захисту Проценко Р.В., начальник 49 ДПРЧ смт. Калинівка майор служби цивільного захисту Івасенко І.П., провідний інспектор Васильківського РВ ГУДСНС України в Київській області, капітан служби цивільного захисту Єфіменко О.О.
Після проведеного тренування в актовій залі школи головні фахівці сектору зв'язків із ЗМІ та громадськістю ГУ ДСНС України в Київській області майор служби цивільного захисту Мельник Р.М. та старший лейтенант Лейба А.В. провели профілактичну лекцію для учнів закладу про причини та наслідки надзвичайних ситуацій.