8 Березня

Весна не забарилась і прийшла до нас у заклад з весняними квітами, посмішками, теплими привітаннями… Прийшла з першим весняним святом – 8 Березня.

Усі наші учні з трепетом готувались до святкового концерту, присвяченому мамам, бабусям, вчителям, сестричкам, однокласницям.  Учні молодшої школи, разом зі своїми вчителями, окрім пісень, віршів, танців, виготовили для матусь привітальні листівочки, вкладаючи в свою творчість любов до матусі. Старшокласники приготували дуже приємне привітання вчителям. Учні 7 класу власноруч намалювали святкову стінгазету  та весело її презентували біля учительської.

В нашому закладі пройшли три святкових концерти.

Учні 1-2 класів вітали гостей пісеньками про маму та бабусю, хлопчики 1-а привітали дівчаток. Наші майбутні зірочки, вихованці спортивно-бального клубу «Марс»  разом з тренером Артуром Ларіним, приготували для глядачів запальний таночок «Ча-ча-ча» та «Латинський батл», які стали прикрасою концерту. Свято видалось на славу, глядачам навіть не хотілося покидати святковий зал. Після концерту на наймолодших учнів Путрівського НВК чекали ігрові конкурсні програми, які пройшли під гаслом «Мама та я.»

Концерт за участю учнів 3-4 класів теж подарував гостям позитивні емоції, посмішки та сльози радості. Учні показали усі свої таланти. Запальними були пісні Германа Киселя « Сама-сама!» та Тарин Поліни «Калина», діти танцювали, розповідали вірші та співали. Усі були справжніми зірками на сцені.

Кульмінацією свята був концерт учнів 5-9 класів. Старшокласники були неперевершеними! Учні 5 класів співали англійською та іспанською мовами, представили гімнастичні номери та танець у стилі «Хіп-хоп», учні 6 класів порадували танцем, піснями та грою на саксофоні, семикласників представляли дві чудові вокалістки, 8 клас показав номер на ходулях та заставив глядачів завмирати від трюків, які виконували дві безстрашні дівчини. До сліз приємно було дивитись на учнів 9 класу, які виконали пісню Скрябіна «Мам». Кожен концерт закінчувався теплими словами привітання  до усіх матусь, бабусь, дівчаток та жінок  директора закладу Битько Лесі Сергіївни.

Особливі слова хочеться промовити про юних ведучих, які відпрацювали усі три концерти, показавши себе з найкращого боку.

Молодці, діти! Ви зробили приємний подарунок усім жінкам!

Мами, які були присутні на концертах, з захватом дивились на виступи учнів нашого закладу і з гордістю зазначили: «Які талановиті діти тут навчаються!»

Що може бути кращим для наших юних артистів, ніж вдячні погляди глядачів та гучні оплески залу! А для матусь нічого кращого немає, ніж почути слова-привітання від дитини!

Ще раз зі святом весни та любові, ніжності та краси!!!