Наказ про переведення учнів

У К Р А Ї Н А

ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД-ПУТРІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ГІМНАЗІЯ-ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»            

    вул. Путрівська, 156, с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл., 08625,

тел. 0 (4471) 2-80-46,  E-mail: putrovkaschool@ukr.net   

Код ЄДРПОУ 41491167

                                                         Наказ

від  24  травня     2019 року                                                   № 157

Про перевід учнів 1-8, 10  класів

Відповідно до Порядку про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу  до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 , на виконання рішення педради ( протокол № 5 від 24 травня 2019 року)

НАКАЗУЮ:

1.Перевести до наступних класів таких учнів:

До 2 –А класу

  1. Борканин Вероніку Ігорівну
  2. Гайдаєнка Юрія Анатолійовича
  3. Горенка Матвія Леонідовича
  4. Думенка Артура Євгенійовича
  5. Казміренко Дар’ю Вячеславівну
  6. Качая Івана Миколайовича
  7. Книша Тараса Анатолійовича
  8. Курочкіна Бориса Олексійовича
  9. Малецького Марка В’ячеславовича
  10. Марченко Кароліну Русланівну
  11. Немову Злату Євгеніївну
  12. Півня Матвія Олександровича
  13. Семиренка Богдана Валерійовича
  14. Степаненко Сару Володимирівну
  15. Стрілець Тетяну Олексіївну
  16. Чепчак Анастасію Олександрівну
  17. Чоропіту Тимофія Вадимовича
  18. Яровенка Ярослава Сергійовича

До 2-Б класу

  1. Беньківську Каріну Максимівну
  2. Бондаренка Олександра Сергійовича
  3. Борецьку Марію Олександрівну
  4. Бортницького Ростислава Сергійовича
  5. Войцішевського Дмитра Олександровича
  6. Гусака Івана Андрійовича
  7. Динька Кирила Олександровича
  8. Добровольну Домініку Олександрівну
  9. Зварича Владислава Сергійовича
  10. Ігнатову Варвару Євгеніївну
  11. Квасницю Анастасію Сергіївну
  12. Кострубіцького Івану Миколайовичу
  13. Кострубіцьку Юлію Костянтинівну
  14. Коток Катерину Сергіївну
  15. Лістрову Надію Олександрівну
  16. Лопушанського Захару Ярославовичу
  17. Мельниченка Дениса Андрійовича
  18. Міськів Вероніку Русланівну
  19. Наружну Анну Олександрівну
  20. Нетесаного Даніїла Сергійовича
  21. Пархоменка Владислава Євгеновича
  22. Пристайка Юрія Михайловича
  23. Рудевич Поліну Сергіївну
  24. Рудніцького Андрія Сергійовича
  25. Русакова Аліхана Леонідовича
  26. Сердюченка Яна Яновича
  27. Солошенко Наталію Максимівну
  28. Фадєєва Матвія Олександровича
  29. Хлань Софію Петрівну

До 2-І класу

1. Андрущенко Вікторію Миколаївну

2. Аншутіну Мілану Андріївну

3. Баклашова Нестора Максимовича

4. Білецького Нікіту Олександровича

5. Куніцького Богдана Романовича

6. Гераськову Іванну Ігорівну

7. Єрьоміна Олексія Максимовича

8. Козолій Анну Вячеславівну

9. Кусяку Марію Ярославівну

10. Кухара Макара Романовича

11. Нефьодову Софію Сергіївну

12. Паламарчука Олександра Михайловича

13. Поляруша Євгена Євгеновича

14. Романович Марію Романівну

15. Рудзінську Марію Андріївну

16. Сливу Тімура Валентиновича

17. Титаренка Івана Ігоровича

18. Тоскіна Євгенія Олексійовича

19. Шумило Катерину Ігорівну

20. Кравчука Владислава Михайловича

21. Циганка Владислава Володимировича

до 3-А класу:

1. Бобошко Кіру Андріївну

2. Герасімова Назара Юрійовича

3. Горбаченко Мирославу Ярославівну

4. Грідіну Анастасію Русланівну

5. Гуржин Вероніку Олександрівну

6. Єльчика Івана Сергійовича

7. Феоктистову Валерію Ростиславівну

8. Квітку Альону Романівну

9. Князєву Катерину Геннадіївну

10. Кулика Владислава Руслановича

11. Ланську Кароліну Олексіївну

12. Лур’є Фелікса Григоровича

13. Мірзоєву Зейнаб Рауфівну

14. Москаленка Ігора Ігоровича

15. Шумила Арсенія Ігоровича

16. Насальську Марію Тарасівну

17. Недайборщ Поліну Анатоліївну

18. Одинець Ангеліну Владиславівну

19. Ракуту Дениса Михайловича

20. Рубішевського Олександра Андрійовича

21. Сабову Софію-Амалію Сергіївну

22. Семенець Анастасію Вадимівну

23. Турчин Єлизавету Олександрівну

                         до 3-Б класу:

  1. Атякшеву Поліну Олександрівну
  2. Гнатюк Софію Олександрівну
  3. Дащенко Єлизавету Вадимівну
  4. Жеребко Олену Вікторівну
  5. Завальнюк Дарью Олександрівну
  6. Зайцева Даніїла Юрійовича
  7. Зайцеву Варвару Русланівну
  8. Ільчука Романа Віталійовича
  9. Карпенко Діану Ігорівну
  10. Кучухідзе Нію Зурабівну
  11. Куцака Миколу Григоровича
  12. Клименко Єлизавету Олександрівну
  13. Лузенка Олексія Семеновича
  14. Наружну Поліну Олександрівну
  15. Павленка Макара Сергійовича
  16. Поповіченко Олександру Віталіївну
  17. Рябенко Аліну Миколаївну
  18. Савченка Владислава Анатолійовича
  19. Сербіненка Єгора Максимовича
  20. Сліпуху Поліну Миколаївну
  21. Слюсаренко Ангеліну Олександрівну
  22. Собець Віктора Дмитровича
  23. Сухову Катерину Романівну
  24.  Циганок Рамілю Ігорівну
  25.  Шевченка Андрія Олеговича

до 3-В

1. Бойка Тимофія Михайловича

2. Вакуленка Івана Олеговича

3. Горбач Тетяну Анатоліївну

4. Горенко Камілу Євгенівну

5. Гриневич Анну Вадимівну

6. Гриценко Поліну Михайлівну

7. Єременко Анну Олександрівну

8. Кольченко Олександру Максимівну

9. Кострицького Сергія Олександровича

10. Кострубіцького Тимофія Вячеславовича

11. Мальованого Олександра Ігоровича

12. Криволапчук Аріну Анатолівну

13. Лапенка Анатолія Романовича

14. Магомедову Камілу Магомедівну

15. Матвієнка Михайла Андрійовича

16. Науменка Євгена Євгеновича

17. Павленка Владислава Сергійовича

18. Пархоменка Матвія Олександровича

19. Петренко Юлію Юріївну

20. Свірідова Богдана Олеговича

21. Сокол Софію Володимирівну

22. Табатадзе Анастасію Андріївну

23. Тутаєву Моніку Сергіївну

24. Харітон Софію Андріївну

25. Циганок Марію Олександрівну

26. Казімірську Каріну Ігорівну

До 4- А

  1. Азу  Любов Валеріївну
  2. Вознюка  Артема  Олександровича
  3. Волоcовського  Валерія Віталійовича
  4. Волуйко Аріну  Олексіївну
  5. Довбню Данила Ігоровича
  6. Захар’їну Кіру Олександрівну
  7. Іванкову Маргариту Артурівну
  8. Корженєвського Філіпа Кириловича
  9. Кострубіцьку  Марію Анатоліївну
  10. Кулініч Поліну Ігорівну
  11.  Легенчук Злату Валеріївну
  12.  Лопатинську Валерію Валеріївну

13. Мартинюк Марію В’ячеславівну

     14. Мицюк Анастасію Миколаївну

     15. Мішкура  Єфрема  Дмитровича  

     16. Насєдкіна  Всеволода  Валентиновича

     17. Насєдкіна  Любомира  Валентиновича

     18. Охріменка Валерія  Володимировича

     19. Ярощенко Софію Валеріївну

     20.Прокоф’єва   Іллю Євгеновича

     21. Сагана  Івана  Юрійовича

     22.Терещенко Артема Олеговича
     23.Фесана  Станіслава  Олександровича

     24.Фомського  Олександра  Сергійовича
     25. Халька Давида  Артемовича
     26.Цвєткова  Михайла  Юрійовича
     27.Цицюру Івана Володимировича

до 4-Б класу:

1. Вихристюк Кіру Олександрівну

2. Голованенко Вероніку Олександрівну

3. Гордієнко Вікторію  Леонідівну

4. Казакову Марію Андріївну

5.Люкшин Анну Олександрівну

6.Півня Євгена  Андрійовича

7.Паламаренка Андрія Олександровича

8.Паламаренко Кіру Олександрівну

9.Соловйову  Вероніку Юріївну

10.Світлицьку Єву Віталіївну

11.Турчина  Данила  Олександровича

12.Царенко Софію  Сергіївну

13.Копйову Божену Сергіївну

14.Наталуху  Платона  Сергійовича

15.Горбачова  Тимофія  Антоновича
16.Омельченко Юліану Володимирівну
17.Грегуль Ліану Валентинівну

18.Циганка  Артема  Юрійовича

19. Кучерявого Тимура Артемовича

20.Кучеряву Софію Артемівну

21.Хорошкіну Каріну Вячеславівну

22. Марчука Олексія Миколайовича

23. М’якотіна Гліба Дмитровича

24. Бурика Марка Романовича

25. Сергієнка Антона Юрійовича

до 4-В класу:

1.Вальда Роберта Ернстовича
2.Гацько Ангеліну  Сергіїівну

3.Дерепу  Дениса    Володимировича

4. Захарченка Павла Володимировича

5.Калдарар Степана  Миколайовича

6.Клименка  Назара   Анатолійовича

7.Лістрову  Анастасію Олександрівну

8.Привара  Олександра  Андрійовича

9.Ресницького  Івана Олександровича

10.Саєнка  Константина  Дмитровича

11.Солодовник Вероніку Павлівну  

12.Циганка  Рената  Ігоровича

13.Козака Дмитра Олександровича

14.Школьну  Діану  Павлівну

15.Махаринського Віктора Євгеновича

16. Боклажка  Миколу Руслановича
17. Годісь Анну Тарасівну

18.Сагайду Анну Сергіївну
19.Мотижена Арсена  Григоровича

20.Семіхову Єкатерину Андріївну

21. Піхур Валерію Дмитрівну

22. Заїку Соломію Михайлівну

23. Кармазіну Юлію Віталіївну

24. Дрямова Давида Романовича

25. Поляка Артема Олександровича

до 5-А класу

  1. Білу Марію Олегівну
  2. Войленка Данила Сергійовича
  3. Гриненко  Анастасію Вячеславівну
  4. Датчук Елліну Денисівну
  5.  Дащенко Валерію Вадимівну
  6. Дейнека Марту Олександрівну
  7. Длужинського Віктора Вадимовича
  8. Жеребко Вероніку Сергіївну
  9.  Карнакову Кароліну Анатоліївну
  10.  Качмар Вікторію Назарівну
  11.  Ковальова Олександра Юріївна                                        
  12.  Коропець Анастасію Олександрівну
  13.  Кострубіцького  Максима Юрійовича
  14.  Кострубіцького Захара Олександровича
  15. Крегула Івана Івановича
  16.  Лазоренка Міхаїла Богдановича
  17.  Маслиган Ольгу Романівну
  18.  Осаулюка Павла Олеговича
  19.  Ракуту Вероніку Михайлівну  
  20.  Саган Марію Юріївну
  21. Ткачика Микиту Юрійовича;
  22.  Фетісова Микиту Вікторовича
  23. Чепурну  Марію Олександрівну

До 5-Б класу

  1. Березанську Камілу Віталіївну
  2. Вальд Соломію Ернстівну
  3. Глибіну Олександру Петрівну
  4. Гнєдову Анну Іванівну
  5. Горбач  Олександру Леонідівну  
  6. Денисенка Юрія  Олексійовича
  7. Загороднього  Дениса Віталійовича
  8. Зізіна Олексія  Андрійовича
  9.  Ігнатенка  Руслана Руслановича
  10.  Кабанець Владислава Валентиновича
  11.  Капустянчик Маргариту Михайлівну
  12.  Колесову Ванессу Сергіївну
  13.  Константин Софію Вадимівну
  14.  Кострубіцьку Софію  Станіславівну
  15.  Коток Софію Сергіївну
  16.  Кутову  Крістіну Вадимівну
  17.  Куцик Маргариту Романівну  
  18.  Кучеряву Христину  Андріївну
  19.  Лошук Евеліну Олегівну
  20.  Луняченко Кароліну Олександрівну
  21.  Мархоцького  Дмитра Олександровича
  22.  Мельниченко Єлизавету Ігорівну
  23.  Собець Софію Дмитрівну
  24. Тищенко  Єлизавету Юріївну
  25. Циганок Юлію Олександрівну
  26. Чепурду  Маргариту Олексіївну
  27. Шевченко Олену Олександрівну

до 5-В класу

1. Атаманенка Ярослава  Сергійовича                                                                               2.  Белемець Анастасію Миколаївну

3.  Белемець Марію Миколаївну

4. Храброва Богдана Івановича

5. Гайдаєнка Тараса Анатолійовича

6. Захарічева Олександра Івановича

7. Кухарчук Вікторію Анатоліївну

8. Кострубіцького  Ярослава Анатолійовича

9. Мотижен Анастасію Григорівну

10. Педенко Єлизавету Андріївну

11. Педенко Софію Андріївну

12. Партоненка  Володимира Олександровича

13. Семенюка Олександра Леонідовича

14. Тищенка Тимофія Романовича

15. Циганка  Рустама Ігоровича

16. Русакову Мілену Леонідівну

17. Циганок Мірославу Максимівну

18. Дуброву  Аріну Василівну

19. Хоцяновську Анну-Марію Владиславівну

20. Вдовенко Дарину Михайлівну

21. Вдовенко Діану Михайлівну

22. Новицьку Аліну Дмитрівну

23. Корзун  Вікторію Сергіївну

24. Кухарчук Вероніку  Анатоліївну

25. Ломаку Артема Олександровича

26. Нікітіну Дар’ю Віталіївну

 до 6- А класу:

  1. Беньківського Олексія Дмитровича
  2. Головань Дмитра Олександровича
  3. Головань Марію Ігорівну
  4.  Головченко Єву Миколаївну
  5.  Голуб Аделіну Олегівну
  6. Дрямова Даніеля Романовича  
  7. Заїку Аріну Антонівну  
  8. Кавун Аліну Вікторівну
  9. Кашиашвілі Валерію Борисівну
  10. Кисельову Катерину Олексіївну
  11. Кондратенко Крістіну Іванівну
  12.  Копйова Назара Сергійовича  
  13.  Кострубіцьку Сніжану Олександрівну
  14.  Крупську Альону Олексіївну
  15.  Лихо Дениса Сергійовича
  16.  Любченко Єлизавету Дмитрівну
  17. Лисенко Лілію  Леонідівну
  18.  Метельську Христину Михайлівну
  19.  Мірзоєву Хадіжу Рауфівну
  20.  Назаренка Назара Миколайовича
  21.  Павлова Максима Ігоровича
  22.  Рижка Нікіту Олександровича
  23.  Рудніцького Антона Сергійовича
  24.  Соколівську Діану Володимирівну
  25.  Сьомкіна Ігора Максимвича
  26.  Таджан Джарі Ілію
  27.  Хорошкіну Аллу В’ячеславівну
  28.  Хорошкіну Анну В’ячеславівну
  29.  Чернєву Софію Олексіївну
  30. Шишеніна Артема Олександровича  
  31. Шкуренко Анастасію Євгеніївну

До 6 -Бкласу

  1. Адамчук Ярославу Олегівну
  2. Березанську Віталіну Віталіївну
  3. Гаврілей Іоанна
  4. Дідука Гліба Ігоровича
  5. Закшевську Бенітту Олегівну
  6. Ігнатенко Аріну Русланівну
  7. Кузіна Іллю Максимовича
  8. Максимченка Станіслава Юрійовича
  9. Мартинову Олену
  10.  Мартинюка Іллю Сергійовича
  11.  Нестеренко Катерину Андріївну
  12.  Нестеренка Олександра Андрійовича
  13.  Орлова Олександра Миколайовича
  14.  Петровіцького Костянтина Дмитровича
  15.  Савенко Діану Леонідівну
  16.  Савельєва Олександра Сергійовича
  17.  Савріцького Артема Вячеславовича
  18.  Савріцького Богдана Вячеславовича
  19.  Тарин Поліну Олександрівну
  20.  Тоскіна Володимира Олексійовича
  21.  Тоскіна Миколу Олексійовича
  22.  Турського  Іллю Юрійовича
  23.  Усова Віктора Вікторовича
  24.  Ходаківську Вєру Олександрівну
  25.  Хоменка Іллю Віталійовича
  26.  Чернишенко Анастасію Сергіївну
  27.  Шостопал Юлію Юріївну

до 7 Б класу :

1. Борканина Іллю Ігоровича

2. Бугеру Романа Сергійовича

3. Горбача Владислава Анатолійовича

4. Гришину Меланію Олександрівну

5. Жовнарчука  Дениса  Олеговича

6. Ковальську Софію Андріївну

7. Стрелець Каріну Тарасівну

8. Кострубіцьку Лілію Олександрівну

9. Носінського Захара Андрійовича

10. Неділько Вікторію Олександрівну

11. Глибіну Єкатерину Петрівну

12. Полеопуло Софію Георгіївну

13. Поповіченка Семена Кириловича

14. Тимошенка Ростислава  Ігоровича

15. Терещенка Назара  Олександровича

16. Ткачука  Богдана  Миколайовича

17. Чирук Юлію Віталіївну

18. Ігнатенка  Назара Олександровича

19. Дубовика  Владислава  Сергійовича

20. Білого  Івана  Олеговича

21. Радкевич Маргариту Ярославівну

22. Циганка Михайла Максимовича

23. Рябенко Богдана Миколайовича

24. Картуна Дмитра Володимировича

25. Грабко Вікторію Олексіївну

26. Кисіля Германа Олександровича

27. Курінну Дар’ю Олегівну

28. Ліуша Артема Романовича

29. Заїку Богдана Михайловича

до 7 А  класу :

  1. Бовшик Анну- Вікторію Володимирівну
  2.  Бурика Нікіту Романовича
  3. Бурсакову Вероніку Павлівну
  4. Гнєдову Єлизавету Іванівну
  5. Голіну Євеліну Михайлівну
  6. Дячук Вікторію Олександрівну
  7. Жолудєва Івана Сергійовича
  8.  Зайцева Петра Руслановича
  9. Заболотнього  Ярослава Сергійовича
  10. Заєць Єлизавету Сергіївну
  11. Зубкову Валерію Дмитрівну
  12.  Кабанець Владиславу Валентинівну
  13.  Козолія Володимира Олеговича
  14.  Корчову Олександру Віталіївну
  15.  Коцупал Анастасію Миколаївну
  16.  Мазуренко Діану Валеріївну
  17.  Мальовану Христину Ігорівну
  18.  Марчук Валерію Андріївну
  19.  Назаренко Катерину Андріївну
  20.  Олійника Віктора Олександровича
  21.  Пантус  Анастасію Олексіївну
  22.  Пойдуна Пилипа Дмитровича
  23.  Радька Данила Олексійовича
  24.  Решетила Дмитра  Михайловича
  25.  Старих Алісу Сергіївну
  26.  Талалай Діану Валеріївну
  27.  Терещенка Назара Богдановича
  28.  Трьохбратського Кіріла Руслановича
  29.  Шпильову Анну Юріївну

до 8-А   класу :

  1. Бойка Назара Руслановича
  2. Бойко Альбіну Олегівну
  3. Гніздило Анну Олександрівну
  4. Деледивку Іллю Ярославовича
  5. Дзядок Анастасію Олегівну
  6. Жаборовського Дмитра Сергійовича
  7. Зварич Вероніку Олегівну
  8. Зимовець Каріну Дмитрівну
  9. Калдарар Яну Степанівну
  10. Кисельова Миколу Олексійовича
  11. Козарюка Ростислава  Юрійовича
  12. Козолій Лілію Олегівну
  13. Кострубіцького  Михайла Миколайовича
  14. Кострубіцького  Сергія Сергійовича
  15. Линця Артема Андрійовича
  16. Лучечко Ірину Юріївну
  17. Ноянову Анастасію Русланівну
  18. Павлюка  Андрія Віталійовича
  19. Пасічника Олександра Олександровича
  20.  Прокопчук Жанну Віталіївну
  21. Сімоніхіну Аліну Владиславівну
  22. Тищенка Владислава Романовича
  23. Циганка Владислава Євгенійовича
  24. Чоропіту Валерію Вадимівну
  25. Шевченко Маргариту Андріївну

до 8-Б   класу :

  1. Андросенка Владислава Андрійовича
  2. Болкуна  Михайла Андрійовича
  3. Гермаш Аліну Олександрівну
  4. Годісь Юлію Тарасівну
  5. Горбачова  Данила  Антоновича
  6. Дячук Анну Олександрівну
  7. Журавльову Вероніку Олександрівну
  8. Казміренко Лесю Вячеславівну

        9.  Лавриненка Назара Олександровича

       10. Литвиненка Олександра Олександровича

       11. Мартинову  Юлію Володимирівну

       12. Мішкура Беньяміна Дмитровича

       13. Назаренка Артема  Андрійовича

       14. Найдіну  Альону Дмитрівну

       15. Найдіну ВікторіюДмитрівну

       16. Павлову  Анну Ігорівну

       17. Савенка Артема Леонідовича

       18. Семиренко Яну Валеріївну

       19. Солодовника Дениса  Павловича

       20. Бірюкову Поліну Сергіївну

 до 9-А   класу :        

  1. Власенко Ганну Володимирівну
  2. Володчук Вікторію Євгенівну
  3. Гуйду Анну Вячеславівну
  4. Жолудєва  Ростислава Сергійовича
  5. Іванова  Андрія  Вячеславовича
  6. Кулібабу Данила Русланович а
  7. Куцик Ангеліну Романівну
  8. Крупську Марію Олексіївну
  9. Клименка Романа Олександровича
  10. Маслигана  Віталія  Романовича
  11. Новікова  Нікіту Єгоровича
  12. Осаулюк Марію Олегівну
  13. Отрубу Наталію Вікторівну
  14. Пантуса Олега Олексійовича
  15. Петухова Олександра Ігоровича
  16. Панченка Луку Валерійовича
  17. Пархоменко Владиславу Євгенівну
  18. Петровицького Назара  Дмитровича
  19. Поповіченка  Єгора  Кириловича
  20. Пузанову Альону Денисівну
  21. Радченка Дмитра Юрійовича                                
  22. Савріцького  Тараса Ігоровича
  23. Тарахкала Дениса Юрійовича
  24. Тимошенко Анну Олександрівну
  25. Чепчака  Олександра  Олександровича

до 9-Б   класу :

  1. Барановську Аріну Сергіївну
  2. Бачинського  Олександра   Анатолійовича
  3. Бортницького  Дениса  Миколайовича
  4. Веселова Дєніса Дмитровича
  5. Гарбарук Владиславу Олександрівну
  6. Грідіна  Данила Руслановича
  7. Денисюк Софію Володимирівну
  8. Зізіна  Дениса  Андрійовича
  9. Князєву Анастасію Геннадіївну
  10. Кологривову  Валерію Віталіївну
  11. Кучеряву Ангеліну  Андріївну
  12. Ланську  Софію  Олексіївну
  13. Лінського  Богдана  Миколайовича
  14. Малик Анастасію Романівну
  15. Мойсеєнко Єлизавету Юріївну
  16. Назарець Марину   Романівну
  17. Омельченко Діляру  Володимирівну
  18. Рябенко Анастасію Олександрівну
  19. Сініченка Ростислава  В’ячеславовича
  20. Талалай Дар'ю Валеріївну
  21. Турську Єлизавету Юріївну
  22. Чапалду  Сніжану Олегівну
  23. Шевченка Антона  Андрійовича

до 11 класу:

1. Азу Романа Валерійовича

2. Бойка Іллю Руслановича

3. Величко Тетяну Ігорівну     

4. Когут Олександру Юріївну

5. Кондратенко Аліну Іванівну

6. Короп Ірину Юріївну

7. Куликівську Діану Олександрівну

8. Луняченка Ярослава Олександровича

9. Рудніцького Віктора Сергійовича

10. Усманову Діану Мустафіївну

11. Фомічову Вікторію Олексіївну

12.Фадєєву Олександру Олександрівну

13. Холіна Володимира Сергійовича

   До 7 класу Богорад Юлію Валентинівну(екстерн)

    До 8 класу Богорада Саву Валентиновича(екстерн)

2.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора НВК з навчально-виховної роботи Півторак Е.Ф.

Директор НВК                                    Л.С.Битько

З наказом ознайомлена:                     Півторак Е.Ф.