МК “Розвиток логіко-математичного інтелекту учнів початкових класів”

01.12.2023 на базі Путрівського академічного ліцею розпочав роботу _обласний майстер-клас "Розвиток логіко-математичного інтелекту учнів початкових класів", який має підвищити методичний та практичний рівні професійної компетентності вчителів-учасників МК.

Учасників МК в (онлайн-режимі) привітали координаторка Солдатенко Т.М. (методист відділу початкової освіти КНЗ КОР "КОІПОПК"), директорка ліцею Леся Сергіївна Битько та заступниця директорки Лілія Володимирівна Табінська, які також познайомили з діяльністю нашого навчального закладу та колективом.

На цьому занятті учасників МК, які виконали інтерактивну вправу "Очікування", Борканин Л.П. ознайомила з "Теоретичними засадами формування логіко-математичного інтелекту учнів". Потім Ходаківська Л.М. провела навчальний практикум " Створення практичних завдань для розвитку логіко-математичного інтелекту за допомогою інтернет-ресурсів та освітніх платформ". А Дика О.В. презентувала свій досвід "Використання завдань з логічним навантаженням, як один із шляхів підвищення уроків математики в початковій школі".

Навчальний день закінчився рефлексійною вправою та творчим домашнім завданням! ???????? Дякуємо ЗСУ за можливість вчителям підвищувати свій професійний рівень.