Кейс-урок “Лайфхакінг для малечі”

«У світі є такі маленькі хитрощі, які здатні в один момент зробити життя простішим. Іноді навіть дивно, як таке одразу не спало на думку. Люди вигадують масу корисних порад та хитрих прийомів, які допомагають впоратися з повсякденними завданнями. Вміння знайти та використати ефектні та нестандартні відповіді на подібні питання називають лайфхак. Хочете дізнатися, що ж це за такі хитрі прийоми (лайфхаки)? То вперед!»
Так розпочався кейс-урок«Лайфхакінг для малечі» для учнів 3-Б класу, який провели одинадцятикласники Мороз Андрій та Мірзоєва Маріам.
Випускники школи , використовуючи свої знання з англійської мови, пояснили походження назви «lifehack», яке вже міцно ввійшло в розмовну мову сучасної молоді (це різноманітні корисні поради та хитрі прийоми, які допомагають впоратися з повсякденними завданнями). Мабуть, кожному з нас знайомі різні хитрощі та нестандартні рішення, як впоратися з якоюсь проблемою та зробити це просто і швидко.
Маріам та Андрій познайомили третьокласників з цікавими лайфхаками.
• Учні побачили та спробували три способи складання навушників, щоб вони не плуталися і легко розмотувалися.
• Андрій показав, що допоможе в середніх та старших класах, щоб довго не шукати в портфелі потрібні зошити, які виглядають однаково (достатньо збоку написати назву предмета або позначити його яким-небудь яскравим кольором).
• Маріам показала лайфхак, як швидко нагострити ножиці за допомогою кількох шматочків фольги або обгортки від шоколадки.
• Всі без виключення третьокласники виготовили « чохол» для зарядки телефону, адже сучасний гаджет дуже часто потребує підзарядки.
• Тепер учні знатимуть і як позбутися жуйки, яка намертво приклеїлася до одежі.
• Потім всі по черзі виконали лайфхак, який зробив підошву їхнього взуття таким, що не ковзає - потерли підошву наждачним папером.
• Потім старшокласники показали,а діти спробували, як за допомогою виделки або пальців можна зав'язати невеличкого бантика, який прикрасить подарунок.
• Зацікавило малюків відео, яке показало, що за допомогою пристрою Flip Fold можна дуже швидко та охайно складати будь-який одяг. Всього декілька секунд — і ви отримаєте чудово складену річ.
• Маріам розповіла третьокласникам , як наступного літа за допомогою оцту та ложки можна припинити свербіж від укусу комара.
• Також учні дізнались, який лайфхак їм стане при нагоді, щоб «берегти» «чупа-чупс» до наступної перерви.

Уроки пройшли для третьокласників цікаво та з користю, а випускники закладу спробували себе в ролі вчителів сучасних школярів…