Знайомимось з технологією 3D-друку

Малювати в повітрі? Звучить наче з фільму фантастики... але для учнів Путрівського НВК - вже цілком реально. В сучасному світі вкрай важливо знайомити дітей з високими технологіями, тримати в курсі стрімкого їх розвитку, знайомити зі сферами використання, а саме головне - дати спробувати з цими технологіями попрацювати.

Під час проведення факультативу з інформатики, учні 3-Б класу ознайомились з технологією 3D-друку, дізналися, як власне працює 3D-принтер, в яких сферах використовується, як спеціалісти розробляють 3D-моделі та готують їх до друку, дізнались, чому технологія тривимірного друку досягла таких немалих висот, користується таким попитом, як розширює горизонти для медицини, промислового прототипування, науки, освіти і тд. Діти також ознайомились з принципом роботи 3D-ручки, за допомогою якої можна малювати як в повітрі, так і на плоскій поверхні. 3D-ручка розвиває у дитини відчуття кольору, гнучкості матеріалів, просторове уявлення та мислення, дрібну моторику, мотивує займатись творчістю.

Діти з цікавістю слухали, дивувались і з нетерпінням чекали на практичну частину уроку. Після роботи з 3D-редактором, всі бажаючі спробували потримати ручку, щось пописати і навіть зробити невеличкі сувенірчики своїм матусям. В нашому закладі інновації не перестають дивувати.