До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників!
Із 13 квітня 2022 року кожної середи з 10 до 12 години відбуватиметься приймання заяв для зарахування дітей до 1-го класу Путрівського опорного закладу освіти на 2022-2023 навчальний рік.

Термін подачі документів - до 09 червня 2021 року ( для тих, хто проживає у населених пунктах Глевахівської селищної ради). Зарахування, відрахування та переведення учнів закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 р. №367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”.
Документи, які необхідно подати:заява батьків;копія свідоцтва про народження;документ, що підтверджує місце проживання;оригінал медичної довідки.
За відсутності можливості з'явитись для подачі заяви у заклад освіти, можна подати за посиланням на офіційному сайті закладу http://nvk.org.ua, заповнивши електронну форму https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfeYP0tIDFoY.../viewform, а скановані копії документів надіслати на електронну адресу закладу putrovkaschool@ukr.net