День миру

Сьогодні, 21 вересня, відзначається День миру.
Це свято встановлене Організацією Об’єднаних Націй в 1981 році. У 2002 році дата 21 вересня була встановлена як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цінність світу пізнається в сумні часи війни.В центрі Європи з 2014 року, йде справжнісінька війна. Російський агресор атакує Україну з 2014 року. З лютого 2022 року російська орда розпочала широкомасштабний геноцид українського народу прямо на очах усієї світової спільноти.
Ми вчителі та учні , запитуємо себе , що ми можемо зробити для перемоги? Щоб наблизити той день, коли нога останнього російського окупанта покине нашу рідну землю?
В нашому ліцеї діти вивчають чотири іноземні мови – англійську, польську, іспанську та французьку. Вони разом з викладачами звернулися до світової спільноти з подякою за підтримку України у важкі часи війни та проханням не забувати, що ракетні удари по всій території України продовжується, маємо десятки тисяч жертв серед мирного населення, сотні убитих дітей, руйнуються школи, лікарні, цілі міста.
Світе, не втомлюйся від війни в Україні!
Твоя підтримка надважлива !
Переможемо зло разом!