День вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

11 березня в Путрівському НВК був проведений день вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова  відбулася низка різноманітних заходів. На уроках української мови вчителі провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами Тараса Григоровича. Було створено виставку малюнків та поробок під назвою «Світ Шевченка очима дітей». З великим захватом діти переглядали відео -сюжети з життя і творчості генія. Минуло 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього став конкурс читців «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів». Читання поезій Тараса Шевченка викликало жваве зацікавлення серед учнів 1-11 класів. За результатами конкурсу, найкращих читців було нагороджено 
подяками. Літературна вікторина та шарада «Незабутній Шевченко», «Що ми знаємо про Шевченка?» відкрили для учнів нові сторінки з життя Тараса Шевченка. Учні із задоволенням висловлювали власні думки, цитуючи твори Т.Г. Шевченка.
Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Тарас Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!
Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в навчальному закладі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Великого Кобзаря в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.