Благодійний козацький ярмарок

"Чужої біди не буває"
У цей непростий час ми повинні пам'ятати про важливість духовного подвигу, милосердя, поваги та розуміння до ближнього. Учні нашої гімназії зі співчуттям та переживанням ставляться до тих людей, які потребують допомоги. Саме тому і організували (вже не вперше) благодійний ярмарок. За традицією заходи відбувалися в холлі закладу, але не сьогодні... Навіть матінка-природа нас благословила погожою дниною.
Подвір'я школи перетворилося на торгівельний міні-павільйончик, парти - на прилавки, які були переповнені смачним "крамом". Різноманітна соковита випічка, варенички, приріжки, млинці, піци, галушки зі шварками, апетитні канапки. Не залишив ярмарок байдужим нікого. Гарними покупцями виявилися учні школи, адміністрація, вчителі, техпрацівники, а також гості - Одинець Владислав Іванович, Баласинович Наталія Олександрівна - представники районної влади та Путрівський сільський голова - Онищук Віталій Євгенович.
Після вдалої торгівлі, втомлені та задоволені школярі перерахували зібрані кошти Їх передадуть на лікування трирічному Вальду Патріку Ернстовичу та мамі учениці 2в класу Харитон Аріні Ігорівні.